Корзина
205 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Продукция JotunВыбрать
ООО "Сорбихиминдустрия"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
0972881189
0506488738
0676841007
Корзина

Емаль Термостійка в мелкой фасовке (+600С ф-ка 0,9 кг)

Емаль Термостійка в мелкой фасовке (+600С ф-ка 0,9кг)

Склад: кремнійорганічна термостійка емаль КО-868, представляє собою суспензію пігментів та наповнювачів у кремнійорганічному лаку, з різними добавками.

Призначення: Кремнійорганічна емаль КО-868 застосовується для захисної (антикорозійної) обробки металевого обладнання,працюючого в умовах підвищеної вологості та високих температур нафтопроводів, газопроводів, паропроводів з перегрітим паром, у тому числі пічей для сжигання вітходів, а також, для фарбування емаллю вихлопних систем автомобілів, діталей двигунів та інших металевих поверхонь, які піддаються дії температур від —60°С до +600°С і агресивних факторів: солів, мінеральних мастил, нафтопродуктів.

Метод нанесення: пензликом, валіком, розпилювачем, окунанням
Особливості: емаль КО-868 має термостійкість до +600 °С, а також підвищені атмосферо-, волого-, солі-, мастило-, бензостійкість.

Витрата емалі: на один шар, при нанесенні пензликом - 120г/м². При нанесенні пневматичним розпилювачем – 80-100г/м².

Запобіжні заходи: матеріал вогненебезпечний, роботи слід проводити при гарній вентиляції, з використанням індивідуальних засобів захисту дихальних шляхів. Не змішувати з іншими фарбами та розчинниками. Не допускати попадання в органи травлення та дихання. При потрапляння на шкіру, відразу слід промити водою з милом.

Колір: срібляста, чорна, біла, сіра, жовта, зелена, синя,червона, коричнева,червоно-коричнева.

 

img_1691.jpg

Зберігання: матеріал зберігати у щільно закритій тарі при температурі від - 30°С до + 40°С Оберігаючи від дітей та прямих сонячних променів!
Термін зберігання: 12 місяців від дати виготовлення.

Інструкція до застосування:

Підготовка поверхні: поверхню перед фарбуванням обов’язково потрібно знежирити сольвентом, ксилолом, вона повинна бути сухою та чистою від води, мастила і жирів.

Підготовка емалі до нанесення: емаль готова до застосування. При необхідності розбавити до рабочої в’язкості під розпилювач. Для розчинення використовують розчинник 646 або сольвент, ксилол. Перед застосуванням емаль необхідно ретельно перемішати.

Фарбування: емаль може наноситися розпилювачем. При пульверизації , диаметр сопла повинен бути 1, 8 - 2, 5 мм. Відстань до сопла розпилювача має бути 200-300 мм в залежності від тиску та діаметра сопла. Фарбування відбувається по сухій, знежиреній поверхні при температурі повітря від -30°С до +40°С. Металеві поверхні слід фарбувати у 2-3 перекрісних шара з інтервалом між слоями 0, 5 - 2, 0 год. в залежності від температури повітря. Бетонні, асбоцементні, оштукатурені, цементнопісчані поверхні, фарбують у три шари. Висихання покриття у звичайних умовах при 

температурі (20±2) °С не більше 2 годин, у час експлуатації повне висихання відбувається при нагріві.

Другие новости