Двокомпонентне епоксидне покриття з додаванням фенолу/типу "новолак" Epoxy HR
Продаж тільки від 20л.
Опис продукту
Двокомпонентне епоксидне покриття з додаванням фенолу/типу "новолак" з поліамінним механізмом затвердіння. Має термостійкість при температурі до 205°C і може наноситися на гарячі поверхні, що мають температуру до 150°C. Може використовуватися в якості грунтовки, проміжного або фінішного шару при експлуатації в умовах навколишнього атмосфери. RAL 9006 використовується тільки для фінішних покриттів. Може використовуватися для якісно підготовлених поверхонь з вуглецевої, оцинкованої та нержавіючої сталі, а також алюмінію.
Типове застосування
Промислові об'єкти:
Використовується для забезпечення довгострокової антикорозійного захисту поверхонь, що працюють при підвищених температурах. Може використовуватися на ізольованих і не ізольованих поверхнях.
Кольори
алюміній, світло-сірий, червоний, білий
RAL 9006 використовується тільки для фінішних покриттів.
Опис продукту
|
Властивість |
Випробування/Стандарт |
Величина |
|
Сухий залишок (за обсягом) |
ISO 3233 |
63 ± 2 % |
|
Рівень глянцю (GU 60 °) |
ISO 2813 |
матовий (0-35) |
|
Температура спалаху |
ISO 3679 Method 1 |
28 °C |
|
ЛОС-США, Гонконг |
США ЕРА метод 24 (тест) |
330 г/л |
|
ЛОС-Євросоюз |
IED (2010/75/EU) (розрахунок) |
365 г/л |
|
ЛОС-Китай |
GB/T 23985-2009 (ISO 11890-1) (тест) |
330 г/л |
Зазначена інформація дійсна для продуктів фабричного виробництва. Невеликі зміни можливі в залежності від кольору покриття.
Наведені дані дійсні для змішаної фарби.
Опис ступеня глянцю: згідно з концепцією Jotun Performance Coatings.
Товщина одного шару
Рекомендований діапазон товщин
|
Товщина сухої плівки |
100-200мкм |
|
Товщина сирої плівки |
160-320мкм |
|
Теоретична укривистість |
6,3-3,2м2/л |
Підготовка поверхні
Для забезпечення належної адгезії до попереднього продукту всі поверхні повинні бути сухими і чистими.
Вимоги до підготовки різних поверхонь
|
Поверхня |
Підготовка поверхні |
|
|
Мінімальна |
Рекомендується |
|
|
Вуглецева сталь |
St 2 (ISO 8501-1) |
Sa 2½ (ISO 8501-1) |
|
Нержавіюча сталь |
Для створення шорсткої поверхні і видалення заполірованих ділянок необхідно виконати ручне або механізоване шліфування поверхні з допомогою неметалевих абразивів, спеціалізованого інструменту або наждачного паперу. |
Абразивоструйная очищення застосуванням схваленого неметалевого абразиву, дозволяє отримати поверхню з гострим профілем. |
|
Алюміній |
Для створення шорсткої поверхні і видалення заполірованих ділянок необхідно виконати ручне або механізоване шліфування поверхні з допомогою неметалевих абразивів, спеціалізованого інструменту або наждачного паперу. |
Абразивоструйная очищення застосуванням схваленого неметалевого абразиву, дозволяє отримати поверхню з гострим профілем. |
|
Оцинкована сталь |
Поверхня повинна бути чистою, сухою і шорсткою. |
Легка струменеві очищення з застосуванням неметалевого абразиву для отримання чистого шорсткої поверхні. |
|
Сталь з нанесеним міжопераційним грунтом |
Сухий, чистий і схвалений міжопераційний грунт на основі неорганічного цинку. |
Sa 2½ (ISO 8501-1) |
|
Пофарбовані поверхні |
Чисте, сухе і сумісний покриття (ISO 12944-4 6.1), не має пошкоджень. |
Чисте, сухе і сумісний покриття (ISO 12944-4 6.1), не має пошкоджень. |
Нанесення
Методи нанесення
Продукт може наноситися наступними способами
Розпилення: Використовувати безповітряне розпилення.
Кисть: Рекомендується для смугової фарбування і фарбування невеликих площ. Необхідно забезпечити номінальну товщину покриття.
Співвідношення компонентів при змішуванні (за обсягом)
|
Epoxy HR Comp A |
6,5 частини(їй) |
|
Epoxy HR Comp B |
1 частини(їй) |
Розріджувач/очисник
Розчинник: Jotun Thinner No. 23
Установки безповітряного розпилення
|
Діаметр сопла (дюйм/1000): |
17-21 |
|
Тиск на соплі (мінімальний): |
150 бар/2100 фунт/кв. дюйм |
Час висихання й полімеризації
|
Температура підкладки |
10 °C |
15 °C |
23 °C |
40 °C |
100 °C |
|
Висихання до зникнення отлипа |
16 h |
12 h |
4 h |
2 h |
30 хв |
|
Висихання до твердої плівки, допускає переміщення людей |
26 h |
20 h |
10 h |
4 h |
1 h |
|
Висихання до нанесення наступного шару мінімум |
26 h |
20 h |
10 h |
4 h |
1 h |
|
Висохлий до нанесення наступного шару, максимум, атмосферне |
30 д |
30 д |
30 д |
30 д |
7 д |
|
Висихання/полімеризація, достатні для експлуатації покриття |
21 д |
14 д |
7 д |
3 д |
1 д |
Час висихання й полімеризації визначені при контрольованій температурі і відносній вологості менше 85%. Покриття мало середню ширину діапазону товщин для даного продукту.
Висихання до зникнення відлипу: стан плівки, коли при невеликому натисканні пальцем на покритті не залишається відбиток, і покриття не є липким.
Висихання до твердої плівки: мінімальний час, після якого покриття може витримувати переміщення людей по ньому без будь-яких відбитків та пошкоджень.
Висихання для нанесення наступного шару, хв: мінімальний час, після якого може бути нанесений наступний шар.
Висох до нанесення наступного шару, максимум, атмосферний: Найбільший проміжок часу, до закінчення якого можна наносити наступний шар.
Висихання/полімеризація, достатні для експлуатації покриття: мінімальний час, після закінчення якого покриття може піддаватися впливу заданої середовища.
Час індукції і життєздатність
|
Температура фарби |
23 °C |
|
Час індукції |
20 хв |
|
Життєздатність |
4 h |
Зменшується при підвищенні температури.
Стійкість до впливу високої температури
|
|
Температура |
|
|
Постійна |
Пікова |
|
|
Суха навколишнє середовище |
205 °C |
- |
При зазначеній температурі захисні властивості покриття не змінюються, однак, зовнішній вигляд покриття може бути порушений.
Сумісність з іншими покриттями
В залежності від умов експлуатації продукт може використовуватися з різними грунтами і верхніми покриттями. Приклади сумісних покриттів наведено нижче.
Попередній шар: неорганічний цинковий міжопераційний грунт Наступний шар: епоксидне покриття з додаванням фенолу/типу "новолак", силиконакриловое
Стандартна упаковка
|
|
Обсяг (літри) |
Об'єм контейнера (літри) |
|
Epoxy HR Comp A |
16.3 |
20 |
|
Epoxy HR Comp B |
2.5 |
3 |
Наведені вище значення дійсні для заводських кольорів покриттів. Залежно від вимог місцевого законодавства окремих територіях можуть використовуватися контейнери коїться з іншими характеристиками.
Зберігання
Продукт повинен зберігатися відповідно до національних правил. Контейнери з матеріалом зберігати в сухому, прохолодному та добре вентильованому місці далеко від джерел тепла та займання. Контейнери тримати щільно закритими. Дотримуватись обережності.
Термін зберігання при 23 °C
|
Epoxy HR Comp A |
24 місяця(ів) |
|
Epoxy HR Comp B |
48 місяця(ів) |
У деяких країнах відповідно до вимог місцевого законодавства термін зберігання лакофарбових матеріалів може бути зменшений. Зазначений вище термін є мінімальним часом зберігання, після закінчення якого продукт підлягає перевірці.
Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jotun |
| Країна виробник | Норвегія |
| Ступінь блиску | Матова |
| Тип матеріалу, що фарбується | Метал |
| Кількість компонентів | Двокомпонентна |
| Спосіб нанесення | Механізований, Пензликом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа фарби | Епоксидна |
| Фасовка матеріалу | 20 л |
- Ціна: 16 000 ₴

