Емаль КО-8111 (ГОСТ)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Е051
від 217 ₴/кг
від 210,49 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 грн
- +380 (97) 288-11-89Багатоканальний
- +380 (66) 606-27-66Багатоканальний
Емаль КО-8111 застосовується для захисного (антикорозійного) забарвлення паропроводів з перегрітою парою, технологічних продуктопроводів, нафтопроводів, газопроводів, димових труб, а також вихлопних систем автомобілів, деталей двигунів і будь-яких інших металевих конструкцій, що піддаються в процесі монтажу і експлуатації впливу не тільки високих температур від мінус 60 °С до 600 градусів, але й агресивних середовищ: масел, нафтопродуктів, розчинів солей, іонів хлору та блукаючих струмів.
Жаростійка термостійка фарба КО-8111 також використовується як лакофарбове покриття для печей і камінів. Чорна фарба для печей і камінів має термостійкістю до 600 °С.
Правила застосування
Поверхня, пофарбована фарбою повинна бути сухою і попередньо очищеною від механічних забруднень, водорозчинних солей, жирів, масел.
У разі якщо раніше нанесене покриття міцне, без корозійних пошкоджень і відсоток його руйнування менше 20, необхідно використовувати часткову обробку (в місцях відсутності покриття, захоплюючи прилеглі до них ділянки на 15-30 см по периметру).
Емаль КО-811 перед застосуванням необхідно ретельно перемішати, виміряти в'язкість і розбавити ксилолом, сольвентом або розчинником 646 до робочої в'язкості, яка рекомендована для застосовуваного способу забарвлення, пневматичне розпилення — 15-17 с по віскозиметрі ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм (ВЗ-4).
Основні показники
Найменування показника |
Норма показника |
|
Кольорові |
Сріблясто-
сіра |
|
Колір плівки емалі | Повинен знаходитися в межах допустимих відхилень, встановлених контрольними зразками серійно випускаються кольорів | |
Зовнішній вигляд плівки емалі | Після висихання емаль повинна утворювати рівне, однорідне, матове або напівматове захисно-декоративне лакофарбове покриття | |
Масова частка нелетких речовин |
45+4 |
38+4 |
Умовна в'язкість при температурі (20+0,5) проЗ
за визкозиметру типу ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм, не менше
|
27 |
27 |
Час висихання до ступеня 3, ч, не більше - при температурі (20+2) проЗ, - при температурі (150+2) проЗ |
2 |
2 |
Ступінь перетиру, мкм, не більше |
40 |
- |
Укрывистость висушеної плівки, г/м2, не більше, для емалей: - коричневою - чорної та інших |
80 |
100 |
Твердість плівки по маятниковому приладу типу ТМЛ (маятник А), умовні одиниці, не менше |
0,4 |
0,4 |
Стійкість плівки при температурі (20+2) проЗ, ч, не менше, до статичного впливу: - води - мінерального масла - бензину |
24 |
24 |
Адгезія плівки, бали, не більше |
2 |
1 |
Міцність плівки при ударі на приладі В-1, см, не менше |
40 |
40 |
Стійкість покриття до зміни температури від +600 оС до -60 проЗ |
Відсутність розтріскування і лущення |
|
Термостійкість плівки емалі при температурі: - (600+5) проЗ, ч, (для с/с, чорний, коричн), не менше - (400+5) проЗ, ч, (для інших кольорів), не менше |
3 |
3 |
Стійкість плівки до поперемінного впливу нагріву
при температурі (600+5) проЗ і води, цикли, не менше |
- |
5 |
Стійкість плівки емалі до дії сольового туману, год, не менше
|
100 |
100 |
Ступінь розведення емалі до робочої в'язкості 16-17 сек по
визкозиметру ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм при темп. (20+2)проЗ, % |
30-60 |
30-60 |
Осаждаемость емалі через 24 години, %, не більше |
20 |
20 |
Мінімальне замовлення можливий від 1 кг, ціну, наявність і умови фасування менше 50 кг, обговорюються індивідуально з менеджером компанії
Як оформити замовлення?



Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання



Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Отримання товару у відділенні служби доставки
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Sorbi |
Країна виробник | Україна |
Час висихання | 2 година |
Термін зберігання | 12 міс |
Фасовка емалі | 50 л |
Термостійкість | 600 |
- Ціна: від 210,49 ₴/кг